Mail imzası oluşturma (Ücretsiz)

Nasıl Yapılır

Mail imzası oluşturmak her zaman bir sorun olmuştur. Bugün sizlere “tamamen” ücretsiz, birbirinden şık mail imzaları oluşturabileceğiniz çok kullanışlı bir platformdan bahsedeceğiz.

Uygulamamızın adı: Mail Signatures

Yukarıdaki linkten siteye giriş yaptıktan sonra;

1 – İlk bölümden mail imzası için kullanacağınız platformu seçin. Desteklenen platformlar: Outlook, Outlook 365, Apple Mail, Gmail, Thunderbird, Exchange Server, Microsoft365

mail imzası nasıl eklenir

2 – İkinci bölümde tamamı ücretsiz, ihtiyacınıza uygun bir çok tema var. İster vesikalık fotoğraflı, isterseniz kampanya vb. içerikleri barından bannerların bulunduğu mail imza temalarından birini seçin.

mail imzası nasıl eklenir

3 – Bu bölümde kişisel bilgilerinizi, şirket bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi ve kullanacaksanız banner ve logolarınızın linklerini ekleyin. (Logo ve bannerlarınızı web sitenize veya bir görsel upload sistemine yükleyerek linkini alabilirsiniz. Örn: www.websiteniz.com/resimler/logo.jpg gibi.)

mail imzası nasıl eklenir

4 – Son olarak “Apply your signature” butonuna tıklayın. Sağ bölümde imzanızı seçtiğiniz platforma nasıl ekleyeceğinizi gösteren adımlar göreceksiniz.

mail imzası nasıl eklenir

Daha fazla Nasıl Yapılır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: