YouTube Music aboneliği nasıl iptal edilir?

Nasıl Yapılır

En popüler müzik dinleme platformları arasında yer alan YouTube Music hesabı nasıl iptal edilir? İptal edilen hesap yeniden aktifleştirilebilir mi? Bu yazımızda bu soruların cevaplarını arayacağız.

youtube music nasıl iptal edilir

YouTube Music, kişiselleştirilmiş müzik listeleri oluşturmak ve ilgi alanlarınıza göre yeni sanatçılar/şarkılar önermek için Google’ın algoritmalarından faydalanır. Her ne kadar kullanışlı bir uygulama olsa da bazı durumlarda herkes için uygun olmayabilir. Böyle bir durumda üyeliğinizi iptal edebilir, dondurabilir veya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hesabınızı iptal ettiğinizde ücret iadesi yapılmaz. Ayrıca üyeliğinizi değil Premium aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Bu durumda sadece premium özellikler hesabınızda pasif hale gelir. Kısacası ücretsiz bir Music hesabınız olur. Komple hesabınızı iptal etmek istediğiniz de ise bağlantılı YouTube hesabınızı silmeniz gerekir.

Google’ın geri ödeme politikası kapsamında, YouTube Music aboneliğiniz için geri ödeme alamazsınız. Bunun tek istisnası, geri ödeme talebinde bulunduğunuz fatura döneminde hizmetle ilgili bir sorun yaşanmış olmasıdır. Aldığınız hizmette çok büyük bir sorun olmadığı sürece muhtemelen paranızı geri alamazsınız.

YouTube Music aboneliğimi nasıl iptal ederim?

  1. youtube.com/paid_memberships adresine gidin.
  2. Üyeliği yönet butonuna tıklayın.
  3. Devre dışı bırak butonuna tıklayın.
  4. İptal etmek için Devam butonuna tıklayın.
  5. İptal etme nedeninizi seçin ve İleri‘yi tıklayın.
  6. Evet > İptal et butonuna tıklayın.

Daha fazla Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: