Ford Capri’ye ait görseller paylaşıldı

Otomobil

Ford, 10 Temmuz’da tanıtacağı Capri modelinin görsellerini paylaştı! Eskilerin efsanesi olan bu model, karşımıza nasıl çıkacak?

Ford Capri görselleri paylaşıldı!

Ford Capri modelini, artık elektrikli bir coupe-SUV olarak göreceğiz.

Ford’un yeni Capri’si

Bildiğiniz gibi artık çoğu şirket, eski araçlarının isimlerini alıp yeni bir model haline getiriyor. İlk olarak 1968 yılında çıkış yapan ve 1986’da üretimi durdurulan bu model, tekrardan satışa çıkacak.

Paylaşılan görseller arasında, çok fazla detay yok. Fakat aracın arka stop lambalarını ve led farlarının nasıl olacağını artık biliyoruz. Teknik özellikleri açısından ise bu araç, Ford Exploler’ın temelini alacak. Yani, giriş seviyesinde 52 kWsa’lık bir batarya kullanılacak. Ayrıca 168 beygirlik bir motora sahip olacak.

Ford Capri görselleri paylaşıldı!

Otomobil’in bir diğer opsiyonunda ise, 335 beygirlik çift motor ve 79 kWsa’lık bir batarya olacak. Aracın net fiyatı henüz belli değil. Fakat, Ford’un Exploler modelinin fiyatı, 1.909.049 TL‘ye tekabül ediyor. Bununla birlikte, özellik olarak Exploler’ı baz alacağını düşünürsek, bu araç muhtemelen 2.080.522 TL‘ye yakın bir fiyat etiketiyle çıkış yapabilir.

Kaynak: Autoexpress

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: