Hyundai INSTER Tanıtıldı

Otomobil

Hyundai, INSTER Fiyat performans erekli aracı tanıttı! Global pazarda satışa çıkacak olan otomobil, 2025’de Türkiyeye gelecek!

Hyundai INSTER tanıtıldı!

Hyundai, INSTER aracını bugün resmi olarak tanıttı. A Segment elektrikli otomobil geliyor.

Hyunda INSTER’in özellikleri

Şirket bu aracını, kore pazarında satışa sunulan Casper modelinin temelini direkt olarak alıyor. Bu araç, şehir içi mobiliteye çok fazla önem veriyor. 3825 mm Uzunluğa sahip. Ayrıca INSTER, 1610 mm genişliğe, 1575 mm yüksekliğe ve 2580 mm aks mesafesine sahip. Tasarım olarak Casper modelini baz alıyor. Fakat bu araç, 23 cm daha uzun bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor.

Hyundai INSTER tanıtıldı!

Ön tarafında ise piksel teması ile birlikte LED aydınlatmalar ile donatılmış bir siyah panele sahip. Aracın alt tarafında ise yine LED aydınlatmaları görebiliyoruz. Aracın iç tasarımı ise, yeni nesil şık bir tasarıma sahip. Koltukları tamamen yatırıldığı zaman, tıpkı evinizdeki bir yatak büyüklüğüne bürünebilen INSTER, bir de multimedya ekranına sahip. Opsiyona göre değiştirebileceğiniz, kablosuz şarj ünitesi, ısıtmalara sahip ön koltuklar ve otomatik klima seçenekleri de mevcut. Ayrıca, 64 farklı renkli iç ambiyans aydınlatması, sunroof ve sürüş asistanını da tercih edebiliyorsunuz.

Yine opsiyonlara göre bagaj hacmi ise, 280 ila 351 litre arasında değişiklik gösteriyor. INSTER modelinin, uzun ve standart menzil olmak üzere iki farklı seçeneği de mevcut. Aracın motor kısmında ise, 71 kW (95 HP’ye tekabül ediyor.) güç ve 147 Nm tork üretebiliyor. Aracın bataryası ise 42 kWsa’dan güç alıyor. Bununla birlikte aracın uzun menzil opsiyonunu tercih ederseniz aracın motor gücü, 84.5 kW’a (113 HP) yükseliyor. Ayrıca, batarya kapasitesi ise, 49 kWsa’ya yükseliyor.

Hyundai INSTER tanıtıldı!

Standart modelinde, 300km menzil sunarken, uzun menzil modelinde ise, 355 kilometre menzil sunuyor. Çünkü aracın opsiyonuna göre, teknik özellikleri tamamen yükseliyor. Bununla birlikte Hyundai’nin bu modeli 120 kW hızlı şarj desteğine sahiplik yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: