Days Gone devam etmeyecek!

Oyun

Days Gone 2 çıkmayacak.

Days Gone bir çok oyun severin ilgisini toplamış zombi temalı bir hayatta kalma oyunuydu. Dünya çapında büyük başarı yakalasa da son açıklamalar hayal kırıklığına uğrattı.

Sony’nin kendisinin yayıncılığını üstlendiği bu oyunun devam oyununun gelmeyeceği belli oldu. Oyunun yönetmeni Jeff Ross bunun sebebinin Sony yöneticileri olduğunu söyledi. Oyun piyasaya Nisan 2019’da çıkış yaptı. Çıktığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi yakaladı ve devam oyununun gelip gelmemesi en büyük merak konusu oldu.

Days Gone 2 çıkış yapmayacak

Sony Yöneticileri Days Gone’u sevmemiş

Geçtiğimiz günlerde Jeff Ross bir PlayStation etkinliği öncesi konuşma yaptı. Days Gone ile ilgili bir çok soruyu yanıtlayan Jeff Ross aynı zamanda devam oyununun da gelmeyeceğini açıkladı. Bunun sebebinin ise Sony Yöneticilerinin oyunu sevmemiş olmasıydı. Aynı zamanda PlayStation’un yeni Ceo’su Herman Hulst da oyunu beğenmeyenler arasındaymış. Maalesef oyunu yayımlayan firmanın yöneticileri oyunu sevmez ise devamı gelmez. Jeff Ross ilerleyen yıllar için umudu olan insanlara da asla devam oyunu gelmeyeceğini söyledi.

Dilerseniz, HMD Skyline geliyor: Çıkış tarihi ve fiyatı sızdıAdlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: