Kingdom Come: Deliverance 2 fragmanı çıktı!

Oyun

Kingdom Come: Deliverance 2 fragmanı çıktı! En iyi orta çağ RPG oyunlarından birisi olan yapım, bu yıl içerisinde çıkış yapacak.

Kingdom Come: Deliverance 2 fragmanı çıktı! En iyi orta çağ RPG oyunlarından birisi olan yapım bu yıl içerisinde çıkış yapacak.

Kingdom Come: Deliverance 2 fragmanı çıktı! İlk oyunuyla beraber çoğu oyuncunun sevdiği bir oyuna dönüşen Kingdom Come: Deliverance 2’nin ikincisi bu yıl içerisinde çıkacak.

İlk oyunun en iyi yanlarından birisi çok gerçekci olmasıydı. Hayatta kalma derecesinde detaylı olan ilk oyunun silahları, zırhları, mekanları orta çağ tarihçileri tarafından özel olarak tasarlanmıştı. Kutsal Roma İmparatorluğunda maceradan maceraya koşturacağınız oyun, köyde babasıyla beraber demircilik yapan Henry’nin hikayesini anlatıyordu. Çatışma mekanikleri ise oyunun en çok eleştirildiği kısım olmuştu.

Kingdom Come: Deliverance 2 fragmanı!

İlk oyunu bu kadar seven oyuncular ikinci oyun için bir bekleyiş içerisinde girmişti. Oyunun fragmanı da heyecanları karşılamış gibi duruyor. Oyunun her köşesinden ögeler içeren fragmandan ikili ilişkileri, savaşları, kuşatmaları ve politik savaşları görüyoruz. Sinematik ve oynanış arasında gidip gelen fragmanda daha iyi savaş mekanikleri bizleri karşılıyor. Hikaye olarak ise 15.yüzyıl Bohemya’sında iç savaş sonrasını konu alacak. Çıkan Kaostan ve sıkıntılardan dolayı tonla maceranın içine dalacağız.

Bu yıl içerisinde çıkacak oyun bilgisayar, Xbox Series X/S ve PlayStation 5 platformlarına çıkış yapacak.

Dilerseniz, Knight Online ile “Bütün gün bilgisayarda oyun oynuyor” yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: