Marvel’s Spider-Man 3 Oyunu Sızdı!

Oyun

Hayranlar tarafından çokça sevilen Spider-Man oyun serisinin, üçüncü oyunu sızdı!

Marvel’s Spider-Man 3 Sızdı! Yeni oyuna ait olduğu iddia edilen görüntülerde Cindy Moon/Silk’in New York’ta salındığını görüyoruz. Cindy, ikinci oyunun sonunda kısa bir süre gözükmüştü. Miles Morales’in annesi, erkek arkadaşını yemeğe davet ettiğinde Albert Moon, kızı Cindy’i yanına almıştı. Cindy bu sahnede tam gözükmese de, oyuncular kim olduğunu tahmin etmişti.

Bu yıl ikincisini oynayıp çokca sevdiğimiz Marvel's Spider-Man sersinin üçüncü oyunundan görüntüler sızdı!

Marvel’s Spider-Man 3 Sızıntıları

İnternette dolaşan bazı oyun videoları mevcut. Bu görüntülerin daha erken aşamadaki oyuna ait olduğu ve hazır aset’lerle yapıldığı bariz şekilde ortada. Oyunun bu görüntülerle aynı olmayacağını bilmek lazım.

Sızıntılar, ikinci oyunun hacklenmesinin ardından Brezilyalı mod yapımcılarının oyunu oynanabilir bir PC sürümü oluşturma çabasıyla başladı. Aynı ekip şimdi de Spider-Man 3’ü hayata geçirmeye çalışıyor.

 

Şimdilik oyun Wolverine, oyunundan sonra çıkacak. Daha önce çıkması pek mümkün değil gibi. Bundan dolayı oyunun PS5 mi PS6 mı oyunu olduğunu kestirmesi zor oluyor.

Bu yeni çıkan sızıntılarla beraber oyunun nasıl şekilleneceği konusunda soru işaretleri oluşuyor. Cindy Moon’un ana karakter olması oyun severler için farklı bir deneyim olacak gibi duruyor. Resmi açıklamalar yapılana kadar tüm bu bilgilerin spekülasyon olduğunu unutmamak gerekiyor.

Daha Fazla Oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: