PlayStation Plus Ocak 2023 oyunları duyuruldu!

HaberlerOyun

Ocak 2023 PlayStation Plus oyunları: Star Wars Jedi: Fallen Order, Fallout 76 ve Axiom Verge 2

PlayStation’ın resmi blog sayfasında yer alan duyuruya göre, bu oyunların üçü de 3 Ocak Salı günü tüm PlayStation Plus Essential, Extra ve Premium üyeleri için kütüphanelere eklenebilir durumda olacak. Ocak 2023 ücretsiz oyunlarının toplam değeri 880 TL.

PS4 ve PS5 için Star Wars Jedi: Fallen Order, Ocak 2023’ün PlayStation Plus oyunları için öne çıkan ilk oyun ve hayranları Star Wars Jedi: Survivor’ın çıkış tarihi olan 17 Mart 2023’e hazırlamak için mükemmel bir zaman. Bu Star Wars macerasını henüz oynamamış olan hayranlar, Jedi Padawan Cal Kestis’in hikayesinin başlangıcını, beş yıl sonraki devam filmi çıkmadan önce öğrenebilecekler.

Sırada, dünyanın dört bir yanından oyuncuların bir nükleer kıyamet sonrasında hayatta kalmak için birlikte çalışmasına veya çalışmamasına olanak tanıyan Fallout serisinin çevrimiçi ön bölümü olan PS4 Fallout 76 var.

Fallout 76, 2018’de ilk piyasaya sürüldüğünde biraz zorlu bir lansman yaşadı. Ancak Bethesda onu desteklemeye devam etti ve oyunculara yeni içerik ve güncellemeler sağlamaya devam ediyor.

PS4 ve PS5 için Axiom Verge 2, Ocak ayının son oyunu ve Metroid gibi oyunlara saygı gösterirken aynı zamanda kendi benzersiz kimliğini oluşturan retro tarzı 2D aksiyon oyununun devamı niteliğinde.

Axiom Verge 2’nin, “tek boyutlu savaş ve ezici patron dövüşlerine rağmen keşfedilmesi ilgi çekici, 2D bir *Metroidvania” olduğunu söyleyebiliriz.

*Metroidvania, aksiyon-macera türünü içeren video oyunlarının bir alt terimidir

Daha fazla Oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: