PlayStation sırlarını açığa çıkardı: PC’ye gelecek oyunlar sızdırıldı!

Oyun

Oyun severlerinin heyecanla beklediği oyunlar sonunda PC’ye geliyor! PlayStation Exclusive olarak hazırlanan dört oyunun, PC’ye geleceği yönünde bilgiler sızdırıldı! Sızıntılar herkesi heyecanlandırdı. Peki artık PC’de boy gösterip oyun dünyasını sarsacak oyunlar hangileri?

PlayStation exlusive oyunlar sızdı

Yakın tarihlerde hepinizin bildiği gibi, çoğu PS Exlusive oyun artık PC platformuna çıkış yapıyor. PlayStation oyunlarının PC’ye uyarlamasını yapan Nixxes şirketinde çalıştığını idda eden bir kişi tarafından sızdırılan bilgilere göre, işte bilgisayara çıkacak bu dört PlayStation Exclusive oyunu.

Listemizin ilk başında The Last Of Us Part II geliyor.

Bu oyun The Last Of Us Part I’de yaşanan olayların devamını anlatan bir ikinci oyun. Oyunumuzun hikayesi ise, zombi istilasına uğramış bir dünyada hayatta kalmaya çalışan Joel ve Ellie adlı karakterlerin yaşadığı zorlukları anlatan bir oyun. Zombi istalasına uğramış bir şehrin atmosferi, müzikleri ve hikayesiyle sizi içine çekecek bir oyun.

Çok detaylı mekanikleriyle ve harika hikayesiyle, MSBil Editör Puanı: 10/10 

İkinci sızdırılan oyun, God Of War Ragnarok.

Çok sevilen ve herkesin mutlaka duymuş olduğu God Of War oyununun devamını anlatan bir oyun. Bu sefer Kratos ve Atreus’un, Ragnarok’un getirmekte olduğu felaketten kaçmaya adadığı hikayeyi anlatıyor. Yunan ve İskandinav mitolojisinden esinlenen bu oyun hikayeyi harika ve detaylı bir şekilde işliyor.

Hikayesi ve dövüş mekanikleri ile, MSBil Editör puanı: 10/9

Üçüncü sızdırılan oyun ise, Demon’s Souls.

Zorlu BOSS fightları ile bilinen bu oyun, hikayesi yerine oynanışı ve kaos dolu atmosferi  ile öne çıkan bir yapım. Diğer Soul’s oyunları gibi oynerken 1 bölümü geçmek için saatler harcayabileceğiniz bir zorluğa sahip. Souls-like oyunları seviyorsanız mutlaka göz atmanız gerekiyor.

Kaos dolu olan Demon’s Souls’a, MSBil Editör Puanı: 10/8

Ve son olarak Gran Turismo 7.

PlayStation’ın köklü bir yarış oyunu serisi olan, Gran Turismo 7 bize sanki direksiyonda gerçekten biz oturuyoruz ve yarışçı kariyeri yapıyoruz gibi hissettiriyor. Oyundaki arabalar, pistler ve kariyer modu ile yarış oyunu severlerin göz bebeği.

Kendine has yarış tarzıyla ve direksiyonla denemenizi tavsiye ettiğimiz bu oyuna, MSBil Editör Puanı: 10/7

Etiketler: oyun, PC, PlayStation Exclusive

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: