Xbox Game Pass fiyatları zamlanıyor!

Oyun

Xbox web sitesinde yayınlanan “teklifin süresi dolmak üzere” mesajı Game Pass abonelerini tedirgin etti. Mesaj, Game Pass’in önümüzdeki günlerde yeniden zamlanabileceği şeklinde yorumlandı.

Microsoft’un sunduğu Xbox Game Pass abonelik hizmeti, hızla artan oyun fiyatları nedeniyle oyunseverlerin favorisi haline geldi. Abonelik sistemi aylık ücret karşılığında yüzlerce oyuna erişmemizi sağlıyor.

Ülkemizde Xbox Game Pass fiyatına en son artış yaz aylarında gerçekleşmişti. Ancak bugün Xbox sitesindeki ibare yeniden mi zam geliyor şeklinde soru işaretlerine sebep oldu.

xbox game pass fiyatları

Sitedeki tüm Xbox Game Pass abonelik planlarında “teklifin süresi 12 gün içinde dolacak” yazıyor. Açıklamanın yeni yazıldığı anlaşılıyor. Bu, PC, konsol, Core ve Ultimate fiyatlarının önümüzdeki ayın başında artabileceğini gösteriyor.

Tabii henüz resmi bir açıklama yapılmadığını, söylentilerin sadece bu cümleye dayandığını da belirtmekte fayda var. Ancak daha önceki yükselişlerde de benzer durumların yaşandığını unutmamakta fayda var. Ne kadar artacağını henüz bilmiyoruz.

Microsoft, 20 ay sonra resmi olarak Activision Blizzard King’i satın aldı. Gelecekte Activision oyunlarının kütüphaneye eklenmesiyle fiyatların artabileceğini de söylemek yanlış olmaz. Xbox patronu Phil Spencer bile birkaç hafta önce Game Pass fiyat artışının “kaçınılmaz” olduğunu söylemişti.

Xbox Game Pass mevcut Türkiye fiyatları

Paket Fiyat
Xbox Game Pass Ultimate 120,99 TL
PC Game Pass 79,99 TL
Xbox Game Pass Konsol 79,99 TL
Xbox Game Pass Core (Live Gold’un yerine geçen paket) 79,99 TL

Daha fazla Oyun

Etiketler: game pass fiyatları, Xbox, xbox aylık fiyat, xbox game pass, xbox store

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: