Twitter Blue yeniden kullanımda!

Haberler

Mavi tik işareti satın almak isteyenler için: Twitter, sonunda Twitter Blue’yu yeniden başlattı.

Twitter, Twitter Blue ‘yu yeniden başlatacağını dün bir tweet ile duyurdu. Daha önce, Apple’ın uygulama içi satın alımlardaki yüzde 30’luk ücret kesintisi nedeni ile ertelenmişti. Ücreti telafi etmek için Twitter, Mavi tik için web üzerinden aboneliklerde ayda 8 dolar, iPhone uygulaması üzerinden ise 11 dolar alacak.

Twitter Blue aboneliği avantajları

Tweet’leri düzenleme erişimi, 1080p video yüklemeleri, okuyucu modu ve elbette gıpta ile bakılan mavi tik (onay-rozet) işareti. Twitter ayrıca mavi tik işaretlerini vermeden önce hesapları gözden geçirecek ve mavi onay işaretlerini kaldıracak. Kulanıcılar profil açıklamalarını, görünen adlarını veya profil fotoğraflarını değiştirdiklerinde Blue hesaplarını yeniden inceleyecek.

Twitter, “Resmi hesap” profil etiketini aşamalı olarak kaldırıyor. Altın ve gri tik işaretleri sunuyor. Altın onay işaretleri işletmelere, gri ise devlet ve çok taraflı hesaplara verilecek.

Türkiye’de ilk altın tik (onay-rozet) işareti Fenerbahçe Spor Kulübüne verildi

Twitter bugün itibari ile başlattığı Blue aboneliği kapsamında, işletmeler için verdiği Altın Tik (onay-rozet) işaretini ülkemizde ilk olarak Fenerbahçe Kulübüne verdi.

Fenerbahçe Twitter Blue

Daha fazla Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: