En iyi Android Oyunları – 2024

Android

2024 yılının ilk çeyreği geri kalmak üzere. Geçen bu süre içerisinde sizler için en bir çok kategoride en iyi Android oyunları hangileri bunları derledik.

Hitman: Blood Money — Reprisal

Hitman: Blood Money, dokunmatik ekranda veya bir kontrol cihazıyla rahatça oynanabiliyor. Sayısız seviyede gizlice ilerleyeceğiniz ve suikastler düzenleyeceğiniz bir aksiyon oyunu.

Hitman: Blood Money İndir: Android

Super Meat Boy Forever

Super Meat Boy her zamanki gibi koşuyor. Kelimenin tam anlamıyla bir otomatik koşucu. Zıplayacak, dalacak, kayacak ve birbirinden acımasız seviyelerde ve acımasız dövüşlerin içinde yolunuzu arayacaksınız. Aynı seviyeyi iki kez görmeden oyunu tekrar tekrar oynamanız gerekecek!

Super Meat Boy Forever İndir: Android

TMNT: Shredder’s Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, piksel grafikler de dahil olmak üzere klasik bir tarzda oluşturulmuş. Daha da iyisi, 1980’lerin TMNT çizgi filmine inanılmaz derecede benziyor ve tatlı bir nostalji sunuyor. Hepsinden iyisi, ister dokunmatik ekranla isterseniz de joystick ile oynanabilmesi. Öyleyse bir pizza sipariş edin, kaykayınızı alın ve TMNT adına yakışır modern bir klasiği deneyimlemeye hazır olun.

Teenage Mutant Ninja Turtles İndir:  Android

Wreckfest

Android’e taşınan Wreckfest, koltuk yarışı ve diğer tüm özellikleriyle tam bir yarış oyunu. Yıllardır piyasaya sürülen en yaratıcı, zorlu ve eğlenceli Android oyunları arasında.

Wreckfest İndir: Android

Terra Nil

Çoğu şehir kurma oyununun aksine, Terra Nil senaryoyu tersine çeviriyor. Böylece çorak bir araziyi gelişen doğal bir ekosisteme dönüştürmek sizin işiniz. Yani aslında yaşanmaz olanı doğal bir cennete dönüştürmeye çalışacaksınız.

Terra Nil İndir: Android

Daha fazla Oyun

Etiketler: android oyun, en iyi android oyunları, hitman, ninja turtles anroid, oyun, terra nil, wreckfest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: