MacBook Pro, Apple Watch ve iPhone’lar daha ince tasarlanacak!

Apple

Apple, cihazlarını daha ince tasarlamak istiyor! Bunu da yapacak gibi. Artık çıkaracağı yeni cihazların, çok daha ince olması planlanıyor.

Daha ince MacBook Pro geliyor!

Geçtiğimiz, günlerde piyasaya çıkan, iPad’ler oldukça inceydi. Bu inceliği MacBook Pro, Apple Watch ve iPhone’da da uygulamak istiyor.

Daha ince MacBook Pro!

iPad Pro’nun çıkışı itibariyle, Apple için yeni bir başlangıç olduğu söylendi. Ve artık bu adımdan sonra,” en ince ve en hafif ürünler” kategorisi altında, yeni ürünlerini piyasaya sunacaklar. Yakın zamanda duyurulması beklenen, iPhone 17’de ultra ince bir tasarıma sahip olacak. Ayrıca MacBook Pro’ların kalın olması, taşınabilirlik açısından çok fazla problem yaratıyordu. Fakat bu problemi çözmek için büyük bir adım atacaklar. Şirket, yeni nesil MacBook Pro cihazların daha ince olacağını belirtti.

Ayrıca Apple Watch için, en büyük revize olacak olan Apple Watch X modeli için de sinyal geldi. Fakat bu “ince” cihazların piyasaya çıkacağı henüz belli değil. Fakat yukarıda belirttiğimiz gibi, iPad Pro’nun çıkışıyla beraber, Apple için yeni bir sayfa açılacak.

Daha fazla Apple

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: