Galaxy Watch Ultra ve Watch 7 özellikleri sızdırıldı

Giyilebilir Teknoloji

Samsung’un yaklaşan Unpacked etkinliğinde duyurulması beklenen akıllı saatleri için yeni bir sızıntı daha ortaya çıktı!

Galaxy Watch serisi ile ilgili yeni sızıntı, hem Galaxy Watch Ultra hem de Watch 7‘nin temel özelliklerini barındırıyor.

Galaxy Watch 7 özellikleri

Watch 7, selefi Watch 6 gibi 40 ve 44 mm varyantları ile geliyor. Cihaz, 2000 nit ekran parlaklığı ve safir kristal ekran ile geliyor. Ayrıca akıllı saatin kasası Armor Aluminum 2 olacak. Yeşil ve krem rengi seçenekleri ile satışa çıkacak.

Dayanıklılık konusunda ise bir değişikli yok. Tıpkı Watch 6’da olduğu gibi 5ATM ve IP68 su ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip olacak. 40 mm varyantı 300 mAh, 44 mm varyantı ise 425 mAh batarya ile gelecek.

Galaxy Watch Ultra ve Watch 7 özellikleri sızdırıldı Galaxy Watch Ultra ve Watch 7 özellikleri sızdırıldı

Cihazın işlemcisi ise 3nm üretim teknolojisi ile gelebilir. Ayrıca depolamanında 32 GB‘a yükseltileceği, uygulama ve müzikler için daha fazla alan sunulacağı da söylentiler arasında.

Galaxy Watch Ultra özellikleri

Ultra modeli, titanyum kasa, 10 ATM suya dayanıklılık derecesi ve MIL-STD-810H askeri standartlara uygunlukla geliyor. Bu saatin daha da sağlamlaştırıldığını gösteriyor.

Galaxy Watch Ultra ve Watch 7 özellikleri sızdırıldı Galaxy Watch Ultra ve Watch 7 özellikleri sızdırıldı

Watch Ultra, 47 mm 590 mAh bataryaya sahip tek bir varyant ile satışa çıkacak. Renk seçenekleri ise gri, gümüş ve bej. Cihaz Watch 7 ile aynı işlemci ve depolama özelliklerine sahip olacak. Ancak Ultra modelinin ekran parlaklığı 3000 nit olacak. Bu modelde de ana ekran ve geri düğmeleri korunacak ancak, ekstra bir düğmeye de sahip olacak (hızlı düğme).

Kaynak: Gizmo China

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: