Huawei FreeBuds 6i tanıtıldı: Tam 35 saat pil ömrü!

Huawei

Huawei, yeni kablosuz kulak içi kulaklığı Freebuds 6i modelini tanıttı.

Huawei, yeni FreeBuds 6i TWS kulaklığını duyurdu. Yeni kulaklık, Hi-Res ses desteği ve Quad Magnet teknolojisine sahip mıknatıslı sürücülerle birlikte geliyor. Üç farklı renk seçeneği ile gelen kablosuz kulaklığın formu ise kulak içi. Yeni model ANC 3.0 (aktif gürültü engelleme), yüksek bas ve uzun süre pil ömrü özelliklerine sahip.

FreeBuds 6i modelinde, sesi gürültüden ayırabilen ve arama esnasında gürültüyü azaltmak için DNN algoritması ile çalışan üç mikrofon yer alıyor. 11 mm’lik dört mıknatıslı sürücüler sayesinde %50 daha güçlü hale gelen model, Hi-Res sertifikasına sahip. 14 Hz’e güçlü bas desteği ile birlikte geliyor. Yeni modelde mor, siyah ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip.

huawei freebuds 6i

Tam 35 saat pil ömrü

Cihazın en fazla öne çıkan özelliklerinden birisi de pil ömrü. Freebuds 6i, Tam dolu şarj kutusu ile 35 saate kadar pil ömrü sunuyor. Aktif gürültü açık olduğunda süre 20 saate kadar düşüyor. Şarj kutusuz ANC açık şekilde iken 5 saat, kapalıyken de 8 saat kullanılabiliyor. Hızlı şarj özelliği ile 10 dakika şarj edildiğinde ise 4 saat’e kadar kullanım imkanı sağlıyor.

10.000 farklı kulak yapısı üzerinde gerçekleştirilen simülasyonlar ile üretilen kulaklık uçları, sıvı silikon ile üretilmiş. Huawei, bu uçların cilt dostu olduğunu ve gürültü engelleme performansını da artırdığını iddaa ediyor.

huawei freebuds 6i

Kulaklığa uzun süre basılı tutunca gürültü engelleme modu arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Sesi yükseltip azaltmak içinse, parmağınızı yukarı aşağı hareket ettirmeniz yeterli. Kulaklığa iki kez dokunduğunuza çalmayı başlatıp durdurabiliyorsunuz. Üç kez dokunduğunuzda ise çalma listesinde ileri geri gidebiliyorsunuz.

huawei freebuds 6i

Huawei FreeBuds 6i özellikleri

  • Ses Teknolojisi: Dinamik EQ, Aktif gürültü engelleme, Çağrı gürültüsü engelleme, Şeffaf Mod
  • Batarya: Kulaklıklar: 55 mAh (her biri için minimum değer) – Şarj kutusu: 510 mAh (minimum değer)
  • Şarj Kablosu: USB Type-C
  • Sürücü: Quad Magnet (11 mm’lik dört mıknatıslı sürücü)
  • Kontrol: Basılı Tutma, Kaydırma, İki ve Üç kez dokunma
  • Bağlantı: Bluetooth 5.3 (pop-up pair desteği)
  • Renk: Mor, Siyah ve Beyaz

Daha fazla Huawei

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: