Huawei Pura 70 Ultra kamera özellikleri

Mobil

Huawei Pura 70 Ultra ‘Fotoğrafçılığın Yeni Çağı’ mottosuyla karşınızda!

Geçtiğimiz günlerde teknik özelliklerinden bahsettiğimiz Huawei Pura 70 Ultra modeli iddaalı kamera özellikleri ile geliyor. Gelin bu özellikleri daha yakından inceleyelim.

huawei pura 70 ultra

Ultra Işık Alan Teleskobik Kamera

Cihazın arka kısmında yer alan 50 MP Ultra Işık Alan Teleskobik kamera ileri geri hareket edebiliyor. Kamera yapısı tam 300.000 kez ileri geri yönde harekete dayanabiliyor. Ayrıca kamera IP68 dayanıklılık sertifikasına sahip. Bu sayede 2 metreye kadar su altına girebiliyor.

 

Ultra Işık Alan Teleskobik kamerada ışığı oldukça iyi bir şekilde kullanan 1 inç ultra büyük sensörün yanı sıra, F1.6 diyafram aralığı ve sensör kaydırmalı optik görüntü sabitleme özelliği bulunuyor.

Ultra Hızlı Anlık Çekim

Huawei, Pura 70 Ultra’da bulunan Ultra Işık Alan Kamera ve Huawei XD Hareket motoru ile 300 km hıza kadar hareket eden nesneleri net bir şekilde yakalayabildiğini söylüyor.

Ultra Işık Alan Süper Makro

Cihazın arka kısmında yer alan bir diğer 50 MP Ultra Işık Alan Makro Telefoto Kamera ile 35x makro yakınlaştırma yapılabiliyor. Huawei, 5 cm’ye kadar yakın çekimlerde ayrıntıların net bir şekilde görülebileceğini söylüyor. Kamera F2.1 diyafram aralığına sahip.

huawei pura 70 ultra kamera detay

200x Yakınlaştırma Aralığı

Cihaz 3,5x optik zoom ve 100x dijital zoom özellikleri geliyor. Arka tarafta bulunan 40 MP Ultra Geniş Açılı kamera ve XD Fusion Pro Motoru ile bu değer 200x’e kadar çıkabiliyor.

huawei pura 70 ultra kamera 200x zoom

HUAWEI X-True™ Display

Pura 70 Ultra, 2500 nit maksimum parlaklık, 120 Hz adaptif yenilme hızı ve 460 ppi ekran özellikleri ile birlikte geliyor. Cihazın ekran boyutu 6.8 inç, çözünürlüğü ise 2844 × 1260 Piksel. Ayrıca 1,07 milyar renk gösterebiliyor.

huawei pura 70 ultra ekran özellikleri

Kaynak: https://consumer.huawei.com/tr/phones/pura70-ultra/

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: