Ubisoft 7 Yeni Assasin’s Creed oyunu için kolları sıvadı!

Oyun

Ubisoft, en köklü serilerinden biri olan, Assassin’s Creed serisine, Valhalla ve Mirage oyunlarından, kazanılan 1 milyar doların ardından 7 tane yeni oyun planlıyor!

Ubisoft’un bel kemiği, oyun sever herkesin mutlaka oynamış olduğu Assasin’s Creed serisine tamamen yeni soluk geliyor! İşte yeni gelecek sistem ve 7 tane Assassin’s Creed oyunu.

Ubisoft 7 yeni asassin's creed oyunu
ASSASSIN’S CREED INFINITY

Assasin's Creed
Ubisoft INFINITY adını verdiği yeni bir sistem getiriyor. Tamamen ücretsiz olacak bu sistemin amacı tüm oyuncuları, bir lobi içerisinde toplayıp istedikleri oyuna o lobi aracılığıyla giriş yapmalarını ve oyunlara lobi aracılığı ile bağlamak. Lobinin kendi içerisinde bir ekosistemi olacağı düşünülüyor. Diğer kullanıcılarla konuşup, etkileşim içinde olabileceğiniz bir yenilik olması planlanıyor.

ASSASSIN’S CREED RED


Assasin’s Creed Red, en yakın tarihte çıkması planlanan ilk oyun. Tarih olarak Feodal Japonya döneminde geçecek oyunda, bir Ninjayı kontrol ediyoruz. Assassin’s Creed Valhalla gibi gizlilik barındırmayan, büyük çaplı bir rol yapma oyunu olacak.

ASSASSIN’S CREED HEXE

Ubisoft 7 yeni asassin's creed oyunu
Gelen söylentilere göre Ubisoft’un yeni şeyler denemek istediği ortada. Oyunun Bloodborne tarzında olacağı düşünülüyor. Mekaniksel olarak değişikliklere uğrayacağı ve en karanlık, en kasvetli Assassin’s Creed oyunu olacağı konuşuluyor.

ASSASSIN’S CREED INVICTUS

Assasin's Creed
Henüz tam olarak detayları duyurulmayan oyun, online bir sisteme sahip olacak. Assassin’s Creed Brotherhood oyunundaki öldürülmeden öldür online mod’u gibi olması planlanıyor.

ASSASSIN’S CREED BLACK FLAG REMAKE

Ubisoft 7 yeni asassin's creed oyunu
En sevilen Assassin’s Creed oyunlarından biri olan Black Flag’in, Remake versiyonunun yapılacağı söylentileri gün geçtikçe çoğalıyor. Skull and Bonesin çıkışının ardından %200 artan oyuncu sayısı, bu söylentilerin doğru olma ihtimalini de artırıyor.

ASSASSIN’S CREED NEBULA


Yeni çıkacak oyunun Akdeniz ve Hindistan bölgelerinde, Astek imparatorluğunda geçeceği düşünülüyor. Assassin’s Creed Code Name Red’ten sonraki serinin en büyük çaplı oyun olması planlanıyor.

ASSASSIN’S CREED RAID

Ubisoft 7 yeni asassin's creed oyunu
4 kişilik online CO-OP bir deneyim sunması düşünülen oyunun, Assassin’s Creed: Valhalladaki gibi raid yapma sistemine bağlı olacağı iddia ediliyor.

ASSASSIN’S CREED ECHOES

Ubisoft 7 yeni asassin's creed oyunu
Online olması planlanan oyun hakkında detaylı bir bilgimiz yok. Sadece bilinen tek bilgi, henüz taslak aşamasında olduğu söyleniyor.

Etiketler: Assasin's Creed, black flag, infinty, ubisoft

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: