Xbox Games Showcase de neler olacak?

Oyun

Xbox önümüzdeki haftasonu yeni bir etkinlik düzenleyecek

Xbox Games Showcase etkinliği oyuncular için büyük bir merak konusu. Bu yıl düzenlenecek olan bu etkinlikte yeni Xbox güncellemeleri ve yeni çıkarılacak olan bir el konsolunun tanıtılacağı söyleniyor. Etkinlik 9 Haziran Pazar günü olacak.

Yeni bir el konsolu mu geliyor?

Xbox Showcase etkinliğinde yeni bir el konsolu mu tanıtılacak?

Yapılan bir sızıntıdan dolayı Xbox’ın yeni bir el konsolunu tanıtacağı tahmin ediliyor. Ama bazı kaynaklar da Showcase etkinliğinde yanlızca el konsolunun bir önizlemesinin gösterileceğini söylüyor. Eğer bu doğruysa etkinlikte bu cihaz hakkında az bir bilgiye sahip olacağız. Ancak böyle bir el konsolu devrim niteliğinde bir el konsolu olacaktır. Çünkü taşıyabileceğimiz bir Game Pass kulağa harika bir fikir gibi geliyor.

Ayrıca yapılan sızıntıların birinde Xbox’a ait yeni bir oyunun piyasaya sürüleceği söyleniyor. Belki bu oyun Microsoft Flight Simulator 2024 olacaktır.

Yeni Call Of Duty

Geçen günlerde bir yazımızda ise şunu söylemiştik (ilgili yazı: Xbox Game Pass ile yeni Call Of Duty geliyor!) Yeni Call Of Duty bu etkinlik ile gelebilir. Oyunun bu etkinlikte iyice tanıtılması bekleniliyor. Ayrıca oyun çıkış yapacağı gün Game Pass kütüphanesine gelecek.

Dilerseniz, Marvel’s Midnight Suns bedava oldu! Adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: